Vzkazy/ Kniha návštěv - pokud chcete, můžete nám zanechat vzkaz, budeme rádi.

Datum: 25.11.2013

Vložil: Kateřina Z

Titulek: morčátko

Dobrý den, paní Krátká, chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za veškerou Vaši péči a pomoc a perfektní servis při výběru i dodání morčíka a všeho k němu. Rozhodně nelituji, naopak myslím, že i takovýto malinký tvoreček dost zásadně a pozitivně obohatil naši rodinu. Morčátko se u nás má výborně. Syn ho naprosto zbožňuje a morčátko prospívá. Jmenuje se Tomášek a dělá úžasné pokroky. Postupně a myslím velmi zdárně se ochočuje a měla jste naprostou pravdu, že je úžasně komunikativní už teď. Jsem opravdu ráda, že jsem dala na Vaši radu a doporučení a děkuji za veškerou Vaši dle mého názoru nadstandardní ochotu a profesionální přístup. Mějte se krásně a přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených chovatelů.

Datum: 28.12.2013

Vložil: Petra L.

Titulek: Dvě morčinky v novém domově

Děkujeme za vstřícný přístup a ochotu pomoci při pořizování nových členek rodiny. Obě morčinky dorazily do nového domova v pořádku a teprve se rozkoukávají v novém bydlení. Netrvalo dlouho a pustili se do jídla, určitě jsou rády, že mají baštu na kterou jsou zvyklé. Všem novopečeným chovatelům morčátek bych vás jen a jen doporučila.

Datum: 06.09.2014

Vložil: Anna Filáková

Titulek: Skinny

Dobrý večer, musím Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou spolupráci při výběru morčíka. Našeho skinníka jsme pojmenovali Bulva a osobně si myslím, že za ten den co je u nás udělal veliké pokroky. Jsem Vám vděčná za všechny rady do začátku. Přeji Vám mnoho dalších skvělých morčíků.

Datum: 10.09.2014

Vložil: Michaela Tyrová

Titulek: Lentilka v novém domově

Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat. Naše "Lentilka" je prostě úžasná. Moc vám děkuji za užitečné rady a Vaši ochotu. Opravdu jste výborná a vstřícná chovatelka, která ráda a ochotně poskytne i rady do začátku, která má zájem o tom, vědět, jak se morčátko i po nějaké době má v novém domově. To se mi opravdu líbí. Ještě jednou díky.

Datum: 16.02.2015

Vložil: Blanka

Titulek: rozetky

Dobrý den,
budete mít v nejbližší době k prodeji rozetky?
Děkuji.
Bílková
bilkova.blanka@seznam.cz

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek